Ankara Gözlük Tamiri | Gözlükçü | Ankara Kızılay

Bizi Tanıyın

Çizgi Optik Ankara Kızılay Ankara

Çizgi Optik ® | Gözlük Hastanesi

Gözlük Tamircisi Ankara

Yılların tecrübesi ile gözlük tamir sektörünün Ankara Kızılay da bulunan Çizgi Optik Ankara Kızılay Gözlük Tamircisi Ankara'nın merkezinde hizmet vermektedir. Deneyimli ekibimiz ile son teknolojiyi kullanılarak, titiz işçilikle ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle her türlü gözlük tamiri, kemik gözlük tamiri, titanyum kaynak ve güneş gözlüğü tamiri ve orjinal parça temini konusunda konusunda yardımcı olmaktayız. Firmamızda sektörümüze ait her türlü gözlük tamiri, titanyum yapıştırma, cam renklendirme ve organik cam renklendirme hizmeti vermektedir.


Çizgi Optik Ankara Kızılay Ankara

Kalite Politikamız


Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Misyonumuz
Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.
Vizyonumuz
Sürekli Gelişim
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet Standart